ÿod摘̲

Bio šťava zo žihlavy bez cukru, bez konzervantov, s vitamínom C, Donum Naturea 500ml

Objednávka:  ks  |  v cene: 9 €     

Žihľavová šťava obsahuje vitamíny - A, B2, C a K. Ďalej obsahuje silné antioxidanty, ktoré chránia bunky pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Žihľava je úložisko dôležitých prvkov draslíka, horčíka, vápnika, železa, mangánu a fosforu.

Zloženie: žihľavová šťava - 99,8%, kyselina citrónová (regulátor kyslosti)

Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Výživová hodnota:
Energetická hodnota na 100 g: 70 kJ / 16 kcal
Bielkoviny: 0,4 g

Sacharidy: 4,1 g
Cukry: 2,4 g
Tuk: 0,1 g
Nasýtené mastné kyseliny: 0,0 g
Vláknina: 0,2 g
Sodík: 0,0 g

Spôsob použitia: 25ml žihľavovej šťavy riedime vodou alebo akýmkoľvek iným nápojom. Nezalievať vriacou vodou. Vypiť 25ml 1 - 2 krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka (50ml) obsahuje 49,9ml čistej žihľavovej šťavy. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka. Nie je náhradou prestrej stravy. Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže.
Bio Acai šťava bez cukru, bez konzervantov, s vitamínom C, Donum Naturea 500ml

Objednávka:  ks  |  v cene: 14 €     

Šťava z Acai je plná vitamínov B, C, E a nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9, antioxidantov, stopových prvkov ako je napríklad fosfor, vápnik a draslík, a bielkovín. Má priaznivý vplyv na imunitný systém, svaly a krv človeka. Acai šťava tiež zlepšuje pamäť a schopnosť sústrediť sa. Acai šťava obsahuje veľké množstvo antioxidantov v boji proti voľným radikálom, a tak čistí telo toxínov. Dodáva životnú energiu, ktorá nás núti pohybovať sa a cvičiť. Tieto vlastnosti Acai šťavy napomáhajú chudnutiu. Acai šťava chráni kardiovaskulárny systém proti ateroskleróze a zvýšenej hladiny cholesterolu v krvi, a preto môže znížiť riziko srdcového infarktu alebo ischemickú chorobu srdca.

Prečo užívať Acaí v tekutej forme? Hlavnou výhodou je vysoká vstrebateľnosť účinných látok črevnou sliznicou, ktorá dosahuje až 95%. Každý doplnok stravy, ktorý je v tekutej podobe (koloidný roztok) má vysokú vstrebateľnosť. Naproti tomu vstrebateľnost účinných látok zo sušených plodov je oveľa nižšia, čo je ovplyvnené najmä kvalitou rozhryzenia v dutine ústnej a následnou kvalitou natrávenia v tenkom čreve, ktoré je nutným predpokladom pre absorpciu jednotlivých vitamínov, minerálov atď. Vplyv na vstrebateľnosť má aj iná prijatá potrava, preto sa odporúča piť Acai šťavu nalačno.

Acai šťava zlepšuje imunitný systém, taktiež zlepšuje metabolizmus, energiu, vitalitu, a fyzické a duševné vlastnosti tela. Acai šťava tiež zlepšuje vzhľad pokožky, vlasov a nechtov.

Obsah účinných látok:
18 aminokyselín, z ktorých 8 je esenciálnych,
Vitamíny - A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E,
25 stopových prvkov napr. železo, meď, sodík, draslík, selén, zinok, mangán, germánium ai,
Minerály - vápnik, horčík, fosfor,
8 polysacharidov a 6 monosacharidov,
Omega 3, 6, 9 nenasýtené mastné kyseliny
Množstvo fenolov s pigmentovými s antioxidačnými vlastnosťami

Dávkovanie: 2 × denne 30ml na lačno.

Pasterizované, neodkalené, bez pridaného cukru.
Bio Noni 100% šťava bez cukru, bez konzervantov, Donum Naturea 500ml

Objednávka:  ks  |  v cene: 12 €     

Noni šťava má antibakteriálne, antimykotické a protirakovinové účinky.

Noni a jeho antibakteriálne účinky môžu pomôcť predchádzať infekciám alebo uľahčiť ich liečbu. Určité aktívne látky z noni pôsobia proti baktériám z potravy, ktoré bežne spôsobujú infekcie a otravy. Ďalšie štúdie dokázali, že noni a jeho účinky na inhibíciu baktérií tuberkulózy sú porovnateľné s antibiotikami.

Noni môže efektívne dopĺňať liečbu vysokého krvného tlaku.

Noni obsahuje látky, ktoré ničia kvasinky v črevách, látky, ktoré pôsobia antibakteriálne a dokonca aj proti nádorom a vredom. Vďaka látke zvanej xeronin môže Noni pozitívne ovplyvňovať metabolizmus endorfínu, známeho ako hormón dobrej nálady. Ďalej bolo preukázané, že výťažky z Noni stimulujú aktivitu T-lymfocytov, ktoré sú zodpovedné za bunkovú imunitu a podieľajú sa na celkovej zdatnosti imunitného systému. T-lymfocyty zabíja antigény, teda látky, ktoré sú telu cudzie.

Je zrejmé, že účinnosť šťavy noni je daná práve komplexnosťou týchto látok, ktoré sa svojím pôsobením v tele vzájomne dopĺňajú. Šťava z plodov Noni pôsobí podporne najmä na:

  • depresívne stavy, výkyvy nálad, migrény
  • nespavosť, fóbie
  • bolesti rôzneho pôvodu (bolesti hlavy, menštruačné bolesti)
  • vysoký krvný tlak, cukrovka
  • predmenštruačný syndrómom (PMS)
  • znížená imunita
  • alergia, astma
  • zápalové stavy šliach, mazových vačkov, mandlí
  • poruchy trávenia.

Pasterizované, neodkalené, bez pridaného cukru.
Stránka 3 z 10 «12345678»

Ponuka produktov

  -  Brezová voda

  -  Aloe Vera

  -  Prírodné sladidlá

  -  Prírodné šťavy

  -  Ochutené nápoje

  -  Chlebový kvas (pivný kvas)

  -  Bio potraviny

  -  Doplnky stravy

  -  Ostatné
Nákupný košík

Objednávka spolu: 0 ks
Celková cena: 0 €