ÿod摘̲

Mladý jačmeň 150g Lompart

Objednávka:  ks  |  v cene: 3.3 €     

Mladý jačmeň pomáha pri liečbe rakoviny, dokonale odkysluje, čistí a regeneruje telo, má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti, napomáha koncentrácii.

Prášok z mladého jačmeňa obsahuje všetky vitamíny, minerály, stopové prvky a antioxidanty. Tiež obsahuje chlorofyl, nukleové kyseliny (DNA, RNA), enzýmy, mastné kyseliny a mnoho ďalších látok prospešných pre zdravie. Nápoj z mladého jačmeňa dodáva energiu a silu. Môže byť konzumovaný namiesto jedného jedla dňa (raňajky, obed alebo večera...). Urýchľuje čistiace procesy v tele.

Spôsob konzumácie: 1-2 čajové lyžičky prášku zmiešajte v 200 ml vody alebo ľubovoľnej šťavy. Najlepšie 20 minút pred jedlom.

BIO MLADÝ JAČMEŇ nie je náhradou pestrej stravy, je len jej kvalitným doplnkom. Zelené potraviny nie sú ani liekmi, ani ich nenahrádzajú. Majú vlastnosti zeleniny, pričom majú užívateľsky veľmi komfortný a praktický spôsob použitia.
Bio Mango šťava bez cukru, bez konzervantov, s vitamínom C, Donum Naturea 500ml

Objednávka:  ks  |  v cene: 7 €     

Vitamín C pomáha udržiavať imunitný a nervový systém, zabezpečuje riadne fungovanie ciev, kostí, chrupaviek, zubov, ďasien a kože. Zvyšuje vstrebávanie železa a pomáha znižovať pocit únavy.

Zloženie: šťava z ovocia mango, kyselina askorbová - zdroj vitamínu C.

Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do dvoch týždňov. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Udržujte mimo dosahu malých detí. Pred použitím zatriasť. Môže obsahovať prirodzený sediment.

Spôsob dávkovania: Dva krát denne po 25ml pol hodinu pred jedlom. Maximálna denná dávka ktorú by ste nemali prekračovať predstavuje 50ml, z čoho je 49,9ml čistej šťavy z ovocia mango a 60mg vitamínu C, čo je 75% odporúčanej dennej dávky.

Neslúži ako náhrada petrej stravy.

Tehotné a dojčiace ženy sa pred konzumáciou poraďte so svojím lekárom.
Brezová voda Byarozawik 0.5L

Objednávka:  ks  |  v cene: 1 €     

Byarozavik - tradičná brezová šťava, ktorá sa odoberá od marca do apríla.


Samotná voda, breza môže byť použitá v medicíne - externe alebo interne.
Obsahuje mnoho prirodzene sa vyskytujúcich zložiek prospešných pre telo: zdravé cukry, ovocné kyseliny, draslík, vápnik, fosfor, horčík, mangán, zinok, sodík, železo a ďalšie.

Skladovanie pri teplote: 0-25 °C

Zloženie: brezová šťava, cukor, kyselina citrónová, regulátor kyslosti.
Výživové hodnoty v 100 ml:
Sacharidy: 5,5 g
Energia: 100 kJ / 25 kcal

• krajina pôvodu: Bielorusko
Stránka 4 z 10 «123456789»

Ponuka produktov

  -  Brezová voda

  -  Aloe Vera

  -  Prírodné sladidlá

  -  Prírodné šťavy

  -  Ochutené nápoje

  -  Chlebový kvas (pivný kvas)

  -  Bio potraviny

  -  Doplnky stravy

  -  Ostatné
Nákupný košík

Objednávka spolu: 0 ks
Celková cena: 0 €