ÿod摘̲

Mladý jačmeň 150g Lompart

Objednávka:  ks  |  v cene: 3.3 €     

Mladý jačmeň pomáha pri liečbe rakoviny, dokonale odkysluje, čistí a regeneruje telo, má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti, napomáha koncentrácii.

Prášok z mladého jačmeňa obsahuje všetky vitamíny, minerály, stopové prvky a antioxidanty. Tiež obsahuje chlorofyl, nukleové kyseliny (DNA, RNA), enzýmy, mastné kyseliny a mnoho ďalších látok prospešných pre zdravie. Nápoj z mladého jačmeňa dodáva energiu a silu. Môže byť konzumovaný namiesto jedného jedla dňa (raňajky, obed alebo večera...). Urýchľuje čistiace procesy v tele.

Spôsob konzumácie: 1-2 čajové lyžičky prášku zmiešajte v 200 ml vody alebo ľubovoľnej šťavy. Najlepšie 20 minút pred jedlom.

BIO MLADÝ JAČMEŇ nie je náhradou pestrej stravy, je len jej kvalitným doplnkom. Zelené potraviny nie sú ani liekmi, ani ich nenahrádzajú. Majú vlastnosti zeleniny, pričom majú užívateľsky veľmi komfortný a praktický spôsob použitia.
Himalájska soľ Bogutyn Mlyn 1kg

Objednávka:  ks  |  v cene: 2.4 €     

Himalájska soľ pochádza z prírodných morí existujúcich v dávnych časoch na území dnešných Himalájí. V tých dňoch nebolo žiadne znečistenie ovzdušia a soľ sa usušila prirodzeným spôsobom na slnku. Obsahuje cca. 84 človeku potrebných minerálov a stopových prvkov.

Je zdrojom chloridu sodného, síry, horčíka, vápnika, železa, zinku, medi a niklu. Využíva sa ako náhrada klasickej soli. Najrozšírenejšia je v oblasti Indie. Indická kuchyňa je známa obsahom himalajských solí. Vyrábajú z nich aj rôzne koreninové prísady.

  • podporuje funkcie a činnosť tráviaceho systému
  • pomáha pri ochrane sliznice žalúdka
  • má pozitívny vplyv na črevnú mikroflóru
  • napomáha organizmu pri boji proti páleniu záhy
  • pre nízky obsah sodíka nemá vplyv na krvný tlakPonuka produktov

  -  Brezová voda

  -  Aloe Vera

  -  Prírodné sladidlá

  -  Prírodné šťavy

  -  Ochutené nápoje

  -  Chlebový kvas (pivný kvas)

  -  Bio potraviny

  -  Doplnky stravy

  -  Ostatné
Nákupný košík

Objednávka spolu: 0 ks
Celková cena: 0 €